Aktivitetskalender     Om KS     Arkiv     Presse     Kontakt     English     Español

 
PÅMELDING    DELTAKERLISTE    

Deltakerliste
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å Alle
Navn Firma Tittel
Abrahamsen, Arnt Farsund kommune Ordfører
Abrahamsen, Tina Business Region Kristiansand Rådgiver
Akselsen, Jill WSP Norge AS regiondirektør
Andresen, Kristin Tofte Vest-Agder fylkeskommune Fylkesrådmann
Ankersen, Roald FVN
Askildsen, Tore Vest-Agder fylkeskommune Fylkesvaraordfører
Aslaksen, Trond Risør kommune Rådmann
Bakken, Reidun Audnedal kommune ordfører
Benestad, Norunn Tveiten Høyre Stortingsrepresentant
Bergh, John Georg Aust-Agder fylkeskommune Ass. fylkesrådmann
Bergskaug, Geir Sparebanken Sør adm direktør
Bransdal, Torhild Stortinget Stortingsrepresentant
Bruun-Gundersen, Åshild Aust-Agder Stortingsrepresentant FrP
Bøch, Jøran Egde Consulting AS CEO / Daglig leder
Christiansen, Anders Birkenes Ordfører
Dale, Erik Kruse Smith Entreprenør AS Komunikasjon - org.direktør
Damman, Terje Vest-Agder fylkeskommune fylkesordfører
Dietrichson, Anita S Næringsforeningen i Kristiansandsregionen Adm dir
Djupedal, Øystein Universitetet i Agder Seniorrådgiver
Dukene, Jan Tvedestrand kommune Ordfører
Dversnes, Carl Sparebanken Sør Regionbanksjef
Eikin, Terje Arendal Kommune Varaordfører
Elin, Vatne Boss industri AS Daglig leder
Ellingsen, Anne Grete GCE NODE Adm dir
Enger, Morten Kjær Advokatfirmaet Kjær Advokat
Etholm, Ole Jørgen Østre Agder regionråd Sekretariatsleder
Evensen, Ragnar Kristiansand kommune rådmann
Farestveit, Unni Agder Energi as Konserndirektør
Fladmark, Helene Eyde-klyngen daglig leder
Fløystad, Kåre Gunnar Miljøstiftelsen ZERO Fagsjef
Foss, Ingunn Stortinget Stortingsrepresentant
Fresvik, Wenche Aust-Agder fylkeskommune Næringssjef
Fuglestad, Reidar Sørlandets Kunstmuseum SKMU Adm.dir.
Furre, Harald Kristiansand kommune Ordfører
Føreland, Jan Willy Næringsforeningen i Kristiansandsregionen Styreleder
Gangsø, Tor Arne KS Områdedirektør Arbeidsliv
Gjone, Trond Are Lillesand Vekst daglig leder
Glimsdal, Kjetil Grimstad kommune Ordfører
Grandal, Pål Universitetet i Agder Seniorrådgiver
Greibesland, Johnny Songdalen kommune Ordfører
Grobæk, Nora Rosenberg Innovasjon Norge Leder Invest in Agder
Grøvan, Hans Fredrik stortinget stortingsrep
Gundersen, Mette Kristiansand kommune Varaordfører
Gundersen, Ove Froland kommune Ordfører
Gunningberg, Anna Trainee Sør daglig leder
Gusesvik, Ove SpareBank 1 Markets Head of Investment Banking
Hammersbøen, Helge DNB Regionbanksjef
Handeland, Margrethe Hægebostad Ordfører
Hanken, Jarle Bjørn Tvedestrand kommune Rådmann
Hannevik, Stein Sparebanken Sør Styreleder
1 2 3 4
1 - 50 av 158 deltakere
Søkefelter
Etternavn:
Fornavn:
Firma:
Sorter etter: Etternavn Firma
Powered by WebSite