HJEM    PROGRAM    PÅMELDING    PRAKTISK INFORMASJON    DELTAKERLISTE    

Deltakerliste
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å Alle
Navn Firma Tittel
Agic, Nadina Gjerstad omsorgssenter F
Alfsen, Linda Frøyna Risør kommune Fagsykepleier
Amble, Anita Søgnekommune Avdelingsleder
Anfinnes, Elin J Lindesnes Kommune Sykepleier
Anne Sanden, Kvinen Lyngdal kommune Systemansvarlig saksbehandler
Askum, Sigrid J. KS Prosjektleder
Aspvik, Mona Farsund kommune Rådgiver
Austegard, Kristine Bygland kommune Sykepleier
Bekkevik, Hilde Farsund Kommune Fagleder
Bergendal, Frode Arendal kommune Fysioterapeut
Bie-Lorentzen, Ida Grimstad kommune sykepleier
Birkeland, Sara Mandel Sirdal kommune Konstituert enhetsleder
Birkeland, Trine Marnardal kommune Sykepleier
Birkeland Flaa, Monica Birkenes kommune Fagutvikler
Bjørkholt, Åse Vegårshei kommune Fungerende avdelingsleder
Bjørnevåg, Ronny Lyngdal kommune enhetsleder
Borhaug, Gunn Farsund kommune Helsefagarbeider
Bratgjerd, Lene Mandal kommune Sykepleier
Brekka, Siv Tvedestrand kommune Sykepleier
Carter, Cathrine Schaufel Flekkefjord Kommune Fysioterapeut
Dahl-Thomassen, Camilla Gjerstad Omsorgssenter Sykepleier med fagansvar
Djuphagen, Kamilla Reme Sørlandet sykehus Flekkefjord Sykepleier
Domingos, Bodil Bakken Vennesla kommune Enhetsleder
Domogalla, Bente Arendal kommune Sykepleier
Dovland, Laila Margrete Grimstad kommune Vernepleier
Dypedal, Elin Bykle kommune Sykepleier
Eik, Tonje Vennesla kommune Sykepleier
Eldor, Siren Vennesla kommune Avdelingsleder
Evje, Trude Evje og Hornnes kommune Sykepleier
Fedeler, May Solveig Birkenes sykehjem Teamleder sykehjem
Finsnes, Anette Flekkefjord kommune Saksbehandler
Fjermestad, Kari Sirdal kommune avd.spl i hjemmebaserte tjenester
Flottorp, Audhild Hægebostad kommune Sykepleier
Forgard, Tove Åseral kommune Sjukepleiar
Foss, Signe Lise Skofteland Audnedal kommune Teamleder hjemmesykepleien
Fredensborg, Tanja Grimstad Kommune Fagutvikler i hjemmetjenesten
Fredriksen, Benedicte SSHF, Flekkefjord. Sykepleier
Gammelsæter, Bodil Fagerli Risør kommune Fagsykepleier
Gemballa, Bianka Iveland kommune Avdelingsleder pleie og omsorg
Gliddi, Regitze Tvedestrand kommune Sykepleier
Greibesland, Hilde Songdalen kommune Ergoterapeut
Grimenæs, Åse Johanne Froland kommune Enhetssykepleier
Grimsmo, Anders NHN/NTNU professor
Grøthe, Eline Evje og Hornnes kommune Ergoterapeut
Grøtteland, Ingunn Søgnekommune Fagleder
Hadland, Liv Lyngdal kommune Avdelingsleder
Hageland, Helene Grimestad Marnardal kommune Avdelingsleder
Hamre, Heidi Helene Stykket Arendal kommune Fagutvikler
Hamre, Mette Sørlandet sykehus helseforetak avdelingssjef
Hanssen, Mona Froland kommune Sykepleier
1 2 3 4
1 - 50 av 182 deltakere
Søkefelter
Etternavn:
Fornavn:
Firma:
Sorter etter: Etternavn Firma
Powered by WebSite