HJEM    PROGRAM    PÅMELDING    PRAKTISK INFORMASJON    DELTAKERLISTE    

Deltakerliste
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å Alle
Navn Firma Tittel
Lande, Solveig Åshild Strand kommune Virksomhetsleder
Landråk, Reidunn Tysvær kommune Seksjonsleder
Larsen, Kristine Ims Time Kommune Tenesteleiar
Lea, Britt Fosse Stavanger Universitetssykehus Avdelingssykepleier
Lea Tvedt, Agnes KS Spesialrådgiver
Leirvik, Marita Sola Kommune Sykepleier
Lilledahl, Anne Siw Haugesund kommune Avdelingssykepleier
Lund Nygaard, Lise Haugesund kommune
Lundanes, Marte Stord Kommune Ergoterapeut
Lunde, Annbjørg Tysvær kommune Omsorgssjef
Lunde, Jorunn K Suldal kommune Einingsleiar
Lægreid, Ingrid Bruland Helse-Fonna Stord Sjukehus sjukepleier
Marthinsen, Carolina Stavanger kommune Avdelingsleder
Moi, Anne Kyte Klepp kommune Verksemdleiar
Nevland, Sara Stavanger kommune ergoterapeut
Nilsen, Ingunn Helland Eigersund kommune Leder
Nordheim, Geir Folkehelseinstituttet Seniorrådgiver
Nyerrød, Kirsti Folkehelseinstituttet Seniorrådgiver
Ommundsen, Lisbet Sandnes kommune Pasientkoordinator
Os, Kristine Hå kommune Leder sykehjem
Osnes, Ruth Hege Tysvær kommune Avdelingsleder / sykepleier
Rake, Inger Mathisen Eigersund kommune leder hjemmesykepleien
Ravnås, Kristine Sola kommune Avdelingsleder
Ravnås Stein, Maiken Strand kommune Virksomhetsleder
reianes, Margrethe Rennesøy kommune saksbehandler
Ringsø, Gro Merete Rennesøy kommune Rådgiver
Risnes, Torun KS Spesialrådgiver
Rokstad, Astrid Tysvær kommune Seksjonsleder
Rødne, Ann Christin Sola Kommune Avd.leder/fysioterapeut
Sirevåg, Gry Kirsti Time kommune Fagutviklar
Skaraas, Beate Fundingsland Hå kommune Rådgiver
Skogøy, Elin Tysvær kommune Saksbehandler
Skrettingland, Marianne Sandnes kommune Rådgiver fagstab
Skårland, Ingunn Marie Hå kommune Leder hjemmetjeneste
Smedsrud, Monica Suldal kommune Einingsleiar
Solstad, Roy Sola sjukeheim Avdelingsleder
Stautland, Reidun Bømlo kommune Verksemdleiar
Steinsbø, Elin Bømlo kommune rehabiliteringskoordinator
Steinsland, Kristin Stord kommune einingsleiar
Stokkenes, Inger-Lise Tysvær kommune Avdelingsleder
Storøy Karlsen, Jorun Eva Klepp kommune Spl.psyk.helse og rus
Strømseng Sjetne, Ingeborg
Strømsmo, Grete Strand kommune Helseleder
Sønnervik, Julie Sandnes kommune Sykehjemslege
Sørheim, Lars Helge Stord kommune kommuneoverlege
Sørskår, Arnhild Strand kommune Fagutvikler/sykepleier
Tengesdal, Anne Brit Wetlesen Eigersund kommune helsefaglig ansvarlig
Thingbø, Olaug Strand kommune Virksomhetsleder
Tina, Torbergsen Sandnes kommune Fysioterapeut
Torsteinbø, Anne Marie Suldal Kommune Fagleiar bestillarkontoret
  1 2 3
51 - 100 av 113 deltakere
Søkefelter
Etternavn:
Fornavn:
Firma:
Sorter etter: Etternavn Firma
Powered by WebSite