HJEM    PROGRAM    PÅMELDING    PRAKTISK INFORMASJON    DELTAKERLISTE    
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å Alle
Navn Firma Tittel
Andreassen, Ellinor Sarpsborg kommune Kvalitetsrådgiver
Askum, Sigrid KS Helse Fagleder
Berg, Anne Grethe Halden kommune Fag- og kvalitetsrådgiver
Bergby, Lise Sarpsborg kommune Teamleder
Buer, Anita Rakkestad kommune Seksjonsleder
Buer, Eli Moss kommune saksbehandler
Carlsen, Mona Halden kommune Rådgiver-Pasientkoordinator
Caspersen, Hege Hvaler kommune Avdelingssykepleier
Claussen, Anikken Fredrikstad kommune Ergoterapeut
Dahle, Anne-Line Fredrikstad kommune Tjenestetildelingssjef
Danielsen, Synøve Moss kommune avd.leder
de Wit, Jeroen Rakkestad kommune Seksjonsleder
Dufseth, Anita Hvaler kommune Sykepleier
Edgren, Vegard Sarpsborg kommune Enhetsleder
Eidsvaag, Anne-Karine Sarpsborg kommune Konstituert enhetsleder
Engedahl, Kirsti Rakkestad kommune Rådgiver
Finnestad, Mathilde Rakkestad kommune Sykepleier
Freim, Hilde Fredrikstad kommune Virksomhetsleder
Grimsmo, Anders NTNU Professor
Haga Sørlie, Christine KS Koordinator
Hajek, Tomas Hvaler kommune Sykepleier
Halstensen, Talette B Fredrikstad kommune Avdelingsleder
Halvorsen, Wenche Fredrikstad kommune Etatssjef
Hammer, Wenche USHT Østfold Avansert geriatrisk sykepleier
Hammersborg, Henriette Sykehuset Østfold HF Fagutviklingsrådgiver
Hansen, Thorbjørn Moss kommune Virksomhetsleder
Hansen, Tommy Sykehuset Østfold HF Spesialfysioterapeut
Heiberg, Ine Moss kommune avd.leder
Heie, Torild Fredrikstad kommune Avdelingsleder
Helgestad, Arild Halden kommune Konsulent
Hovelsen, Ranveig Fredrikstad kommune Teamleder
Hvitstein-Strøm, Kaja Folkehelseinstituttet Seniorrådgiver
Haave, Øystein Trøgstad kommune Avd.leder
Jacobsen, Helene Sarpsborg kommune Teamleder
Johansen, Anne Hvaler kommune Fagsykepleier
Johansen, Øivind Werner Sarpsborg kommune Helsesjef
Kaurin, Mari Rygge kommune avd.leder
Kinn, Trude Moss kommune Avdelingsleder
Kirknes, Kristine Hvaler kommune Sykepleier
Kopperud, Birgitte Skauen Fredrikstad kommune Etassjef
Kristiansen, Hege Walen Sarpsborg kommune teamleder
Krogstad, Lise Hvaler kommune Virksomhetsleder
Kulsrud, Janne Rakkestad kommune Sykepleier
Labori, Rita Halden kommune Konsulent
Larsen, Lars Håkon Hvaler kommune Kommunalsjef helse og velferd
Lassen, Elisabeth Skjøren Sarpsborg kommune fagsykepleier
Lervik, Ursula Trudi Sarpsborg kommune Teamleder
Letting, Guro Steine Fredrikstad kommune Kommuneoverlege
Linnestad, Anita Rakkestad kommune Enhetsleder
Løkkevik, Aina Antonsen Sarpsborg kommune Teamleder
1 2
1 - 50 av 86 deltakere
Etternavn:
Fornavn:
Firma:
Sorter etter: Etternavn Firma
Powered by WebSite