Innovasjonskonferansen 2018

 
PÅMELDING    DELTAKERLISTE    

Deltakerliste
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å Alle
Navn Firma Tittel
Akselberg, Olaug Time kommune fagutvikler
Alvheim, Frode Sola kommune eiendomssjef
Amdahl, Odd Magne Time kommune organisasjonssjef
Andersen, Grethe Stavanger kommune rådgiver
Andersen, Rune Bjerkreim kommune kommunalsjef
Apeland, Trygve Time kommune rådmann
Arholm, Helene KS Vest-Norge regiondirektør
Arnevik, Liv Alma Sola kommune spesialrådgiver
Askeland, John Sola kommune skolesjef
Aure, Katrine Time kommune førstekonsulent
Aursland, Ellen Time kommune virksomhetsleder
Bartels, Nis Bjerkreim kommune Rådgiver
Berg, Rune Sola kommune IT-sjef
Berge, Marthe Sola kommune personal- og organisasjonssjef
Bergesen, Magne Olav Sola kommune prosjektleder
Bergo, Gunn Iren Sola kommune folkevalgt
Birkevang, Mads Sola kommune prosjektleder
Bjerke, Lars innleder rådmann i Asker kommune
Bjorland, Oddny Hovtun Sola kommune kommunalsjef, Levekår
Bjørnsen, Bjarte Sandnes kommune rådgiver
Bjørnøy, Janne Hove Klepp kommune virksomhetsleder
Blomvik, Jorunn Gilje Sola kommune virksomhetsleder
Bogevik, Jorunn Randaberg kommune teknisk sjef
Bratteteig, Marianne Time kommune viksomhetsleder
Braut, Håvard Klepp kommune avdelingsleiar
Bruns, Anne Kristin Stavanger KrF Politiker
Ceban, Mona Benedikte M. Sola kommune fagleder
Chesak, Marianne Rogaland fylkeskommune fylkesvaraordfører
Clementsen, Margreta Hauge Klepp kommune rådgiver, Helse og velferd
Dahl, Reid Ivar Time kommune spesialrådgiver
Dalen, Kari-Anne Dagsland Sola kommune økonomirådgiver
Dørmænen, Steinar Time kommune innbygger
Egeland, Jesper Ernt & Young AS Mr.
Egeland, Stig Gjesdal kommune virksomhetsleder, Forebygging og mestring
Eie, Berit Rosså Sola kommune leder
Eikelid, Ann Kristin Strand kommune adjunkt og prosjektleder
Eik-Nes, Ann-Helen Sauda kommune personalsjef
Endresen, Anja Berggård Sola kommune gruppeleder, Venstre
Espeland, Gjertrud Klepp kommune Tenestekoordinator
Espeland, Ragnhild Innovasjon Norge Rogaland kunderådgiver
Finnesand, Nina Marie Strand kommune, psykiatritjenesten leder
Fjell, Magne Randaberg kommune rådmann
Fjermestad, Torild Lende Klepp kommune rådmann
Flood-Engebretsen, Inger Sola kommune virksomhetsleder
Fløgstad, Andreas Sauda kommune kommunalsjef
Forsberg, Siri Sola kommune folkevalgt
Fossan, Mette Sandnes kommune rådgiver
Fosse, Eva Tone Time kommune IKT-rådgiver
Fossmark, Trine Eide Klepp kommune kommunalsjef
Frafjord, hilde Stavanger kommune Legevaktsjef
1 2 3 4 5
1 - 50 av 239 deltakere
Søkefelter
Etternavn:
Fornavn:
Firma:
Sorter etter: Etternavn Firma
Powered by WebSite