Aktivitetskalender     Om KS     Arkiv     Presse     Kontakt     English     Español

 
 

DGS Nord, 4. samling

HJEM    PÅMELDING    DELTAKERLISTE    

Deltakerliste
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å Alle
Navn Firma Tittel
Akselsen, Stine Lebesby kommune ordfører
Alvestad, Erik Fauske kommune Skolefaglig rådgiver
Bertheussen, Reidun Gamvik kommune Styrer, Barnehage
Brattvoll, Morten Universitetet i Tromsø Førstelektor
Busch, Svenn-Erik Tønnessen Vågan kommune Politiker - leder for Hovedutvalg oppvekst og inkludering i Vågan
Davidsen, Hanne Nesna kommune Ordfører
Drangevåg, Veslemøy Vågan kommune kommunalsjef
Efraimsen, Siv Berlevåg kommune Kontorsjef
Eieland, Børge KS Nord-Norge Rådgiver
Einvik, Svend Leif Rødøy kommune Oppvekst- og kultursjef
Evenstrøm, Inger-Lise Fauske kommune Enhetsleder skole
Fallsen, Yvonne Nordkyn barneverntjeneste Barnevernfaglig leder
grøtting, kristin furu Longyearbyen lokalstyre politiker
Hammersmark Olsen, Tone Rødøy kommune Politiker
Hansen, Siv Elin Nordreisa kommune Leder oppvekst og kulturutvalget
Hartman, Margrete Nord universitet Førsteamanuensi
Hoff, Olav Rødøy Ordfører
Holteng, Tom Erik Fauske kommune Enhetsleder barnehage
Jahre, Anne Longyearbyen skole Barnehagefaglig rådgiver
Kalseth, Berit Nordreisa kommune Barnehagekonsulent
Karlsen, Sharon Tollånes RKK Salten Daglig leder
Klungseth Rotevatn, Espen Longyearbyen lokalstyre Politiker
Kroken, Erlend Bardu kommune Enhetsleder skole og barnehage
Kverndal Kristiansen, Gunn Mari Gamvik kommune politiker
Laupstad, Rolf Berlevåg Kommune Ordfører
Løkkås, Tore Nesna kommune Rådgiver for oppvekst og kultur
Mathisen, Mats Lurøy kommune Politiker
Myhre, Johnny Lebesby kommune Rektor
Myrbostad, Torill Nesna kommune Personalsjef
Normann Godtfredsen, Linn Synnøve RKK Salten Fagleder
Nornes, Tove Dame Oppvekstleder
Notler, Nils Rana kommune Leder hovedutvalg oppvekst og kultur
Nygaard, Kenneth Lebesby kommune rektor
Næss, Nils Gjermund KS Nord-Norge Universitetslektor
Olsen, Gro-Anita Fauske kommune Nestleder i Oppvekst og kultur
Olsen, Ragnar Berlevåg kommune Oppvekstsjef
Olsen, Terje Nordreisa Kommune Politiker
Pedersen, Aud Lebesby Kommune Rektor
Rostad, Lene RKK Lofoten Utviklingsveileder
Sandtrøen, Bernt Eirik Nordreisa kommune sektorleder oppvekst og kultur
Schjølberg, Per-Oskar KS Nord-Norge Spesialrådgiver
Schøning, Torhild Vågan kommune Pedagogisk konsulent
Skaar, Siw Sørvaag RKK Lofoten Leder
Sommerseth, Janne Lurøy kommune Oppvekstsjef
Stien, Kirsten UiT Norges arktiske universitet, campus Alta Førstelektor i pedagogikk
Sundsfjord, Monica RKK Salten Fagleder
Talleraas, Greta KS Nord-Norge Innleder
Tverbakk, Tore Bodø kommune undervisningssjef
Valla, Terje Fauske kommune Kommunalsjef oppvekst og kultur
Vikanes, Anne Søvold Longyearbyen lokalstyre sektorsjef oppvekst og kultur
1 2
1 - 50 av 54 deltakere
Søkefelter
Etternavn:
Fornavn:
Firma:
Sorter etter: Etternavn Firma
Powered by WebSite